Bursztynowo Ośrodek Wczasowy

Ośrodek Bursztynowo w Sztutowie na Mierzei Wiślanej

W Ośrodku Wczasowym BURSZTYNOWO oferujemy Państwu komfortowe domki letniskowe, przestronne i przyjemnie urządzone, z zadaszonymi tarasami oraz przepięknym widokiem na las. Poniżej pod mapką ośrodka znajdą Państwo rzuty z góry wszystkich dostępnych domków oraz opis każdego z nich. W naszym ośrodku szczególnie zadbaliśmy o potrzeby rodzin z dziećmi, szukających pomysłu na udane wakacje nad morzem. Dlatego do dyspozycji dla naszych gości mamy takie miejsca i atrakcje jak:

 • sala zabaw dla dzieci BABA JAGA,
 • bezpieczny plac zabaw na świeżym leśnym powietrzu z piaskownicą dla najmłodszych wczasowiczów,
 • mini boisko do piłki nożnej dla dzieci,
 • trampolina,
 • boisko do siatkówki,
 • sprzęt sportowy do wypożyczenia (piłki do gry, badmington, frizbi i inne),
 • drewniana altana na ognisko i grilla,
 • świetlica dla dzieci i dorosłych (stół bilardowy, profesjonalny stół do ping-ponga, piłkarzyki, lotki, stylowe fotele i stoliki do kart, miejsce na wieczorne posiadówki),
 • strefa relaksu - mini plaża (leżaki, parasole, hamaki),
 • stołówka (opcja z wyżywieniem: śniadania + obiadokolacje),
 • bar letni otwarty do godz. 22,
 • lodziarnia,
 • dwa razy w tygodniu dwugodzinne animacje dla dzieci,
 • raz w tygodniu ognisko i zabawa przy muzyce grającej na żywo.

wybierz dom

Domek 4-osobowy Delux

A.jpgB.jpgC.jpg

W domku o powierzchni 36m2 znajdują się dwa pomieszczenia z tarasami, w jednym salon z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym oraz dwuosobową wygodną sofą rozkładaną, w drugim sypialnia z dwoma pojedynczymi łóżkami (z możliwością ich połączenia) oraz łazienka. Domek wyposażony jest w świeżą pościel i ręczniki, parawan plażowy, szafę i komody, rozkładany fotel jako opcja dostawki, stół i krzesła w domku i na tarasie oraz 40’calowy telewizor.

 

Domek 4-osobowy Delux

A.jpgB.jpgC.jpg

W domku o powierzchni 28m2 znajdują się dwa pomieszczenia z tarasami, w jednym salon z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym oraz dwuosobową wygodną sofą rozkładaną, w drugim sypialnia z dwuosobową wygodną sofą rozkładaną oraz łazienka. Domek wyposażony jest w świeżą pościel i ręczniki, parawan plażowy, szafę i komody, stół i krzesła w domku i na tarasie oraz 40’calowy telewizor.

 

Domek 4-osobowy Standard

A.jpgB.jpgC.jpg

W domku o powierzchni 18m2 znajduje się jedno pomieszczenie bez aneksu kuchennego, z tarasem. W domku znajduje się dwuosobowa wygodna sofa rozkładana i łóżko piętrowe dla dzieci oraz łazienka. Domek wyposażony jest w świeżą pościel i ręczniki, parawan plażowy, mini lodówkę, czajnik, 4 kubki i 4 talerzyki, szafę i komodę, stół i krzesła w domku i na tarasie oraz 32’calowy telewizor.

 

Domek 2-osobowy Delux

A.jpgB.jpgC.jpg

W domku o powierzchni 18m2 znajduje się jedno pomieszczenie z tarasem. W domku mieści się w pełni wyposażony aneks kuchenny i dwuosobowa wygodna sofa rozkładana oraz łazienka. Domek wyposażony jest w świeżą pościel i ręczniki, parawan plażowy, szafę, rozkładany fotel jako opcja dostawki, stół i krzesła w domku i na tarasie oraz 32’calowy telewizor.

 

Domek 2-osobowy Standard

A.jpgB.jpgC.jpg

W domku o powierzchni 10m2 znajduje się jedno pomieszczenie bez aneksu kuchennego, z tarasem. W domku znajduje się dwuosobowa wygodna sofa rozkładana oraz łazienka. Domek wyposażony jest w świeżą pościel i ręczniki, parawan plażowy, mini lodówkę, czajnik, 2 kubki i 2 talerzyki, zabudowaną szafę, stół i krzesła w domku i na tarasie oraz 19’calowy telewizor.