Bursztynowo Ośrodek Wczasowy

Drodzy Goście naszego Ośrodka Wczasowego BURSZTYNOWO,

W tych niepewnych czasach, chcielibyśmy podzielić się z Państwem informacjami w sprawie tego, co my właściciele Bursztynowa oraz cała jego załoga, robimy teraz i co planujemy na przyszły czas, aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo podczas zbliżającego się urlopu w naszym ośrodku. Jak wiadomo, sytuacja wokół nowego koronawirusa (COVID-19) wciąż ewoluuje, dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić Państwu komfort i spokój podczas pobytu w Bursztynowie w nadchodzącym sezonie 2020.

PAŃSTWA BEZPIECZEŃSTWO…

Wierzymy, że ta przykra sytuacja związana z epidemią, która dotknęła nas wszystkich, już niedługo zniknie i każdy z nas będzie mógł wrócić do normalnego i swobodnego życia. Bursztynowo to miejsce, gdzie od początku jego istnienia, największym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa swoich Gości oraz komfortu podczas ich pobytu. Jesteśmy dumni z utrzymania najwyższych standardów czystości i higieny. W odpowiedzi na koronawirusa, podjęliśmy dodatkowe środki, aby w nadchodzącym sezonie letnim, nasze protokoły czyszczenia i higieny były jeszcze bardziej rygorystyczne. Jesteśmy gotowi, aby przywitać Państwa w naszym Ośrodku Bursztynowo podczas zbliżającego się sezonu 2020. Aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo wprowadzimy następujące zmiany:

  • stosowanie specjalistycznych dezynfekujących środków czystości;
  • większa częstotliwość czyszczenia i dezynfekcji części wspólnych (w tym stołówki, świetlicy, sali zabaw, łazienek itp.);
  • dozowniki z antybakteryjnym żelem odkażającym do rąk porozstawiane na terenie ośrodka;
  • dokładna dezynfekcja domków przy użyciu specjalistycznych środków po każdym turnusie;
  • w razie potrzeby, serwowanie wyżywienia na wynos, bezpośrednio do Państwa domku;
  • oświadczenie każdej osoby przebywającej na terenie ośrodka o niepozostawaniu w okresie kwarantanny ani na obserwacji;
  • zastosowanie dodatkowych środków ostrożności dla obsługi ośrodka.

W Bursztynowie od zawsze staramy się tworzyć miłą i przyjazną atmosferę wśród naszego zespołu a naszym głównym zadaniem jest przesyłanie dobrej energii naszym gościom, by wczasy w naszym ośrodku były dla Państwa najmilszym czasem w roku. Dlatego życzymy nam wszystkim dużo zdrowia i wiary w lepsze jutro. Liczymy na to, że wkrótce nasza załoga powita wszystkich Państwa w naszych progach i ugości najlepiej jak tylko potrafi. Przesyłamy wszystkim Bursztynowiczom mnóstwo słońca i życzymy dużo zdrowia.

 

Z poważaniem,

Właściciele oraz załoga O.W. Bursztynowo